Realitní makléri - MAXFIN REAL s.r.o., realitná kancelária
Peter  Komora

Peter Komora

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Realitám sa venujem od roku 2006 a stále ma to baví. Prečo? Pretože v tejto práci neexistuje stereotyp. Každý deň ma čaká nová výzva. Každý klient je iný a každý má svoje potreby. Vyhovieť im nie je vždy jednoduché, ale to je na tejto práci najzaujímavejšie. Dlhoročné skúsenosti nielen zo sveta realít, ale aj v oblasti finančných služieb a neustále vzdelávanie, sú zárukou odbornosti a istoty pre mojich klientov. Ak chcete predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť, oslovte ma a dajte mi šancu vysvetliť vám, čo všetko môžete získať našou vzájomnou spoluprácou.

Maklér má 2 ponuky

Martin Dúbik

Martin Dúbik

hovorím po slovenskymówię po polskuIch spreche deutschmluvim česky

Som človek, ktorý nemá rád stereotyp. Práve preto som sa rozhodol, že profesia realitného makléra je pre mňa to pravé. V súvislosti s touto prácou ma čaká každý deň nová výzva, ale tých sa ja nebojím. Naopak, vyhľadávam dobrodružstvá a nové skúsenosti. Mojou prioritou je dotiahnuť obchody do úspešného konca a samozrejme, spokojnosť klientov. Veľmi rád cestujem a táto práca mi to umožňuje, nakoľko som každý deň na inom mieste a spoznávam nových ľudí, z ktorých sa často stanú aj moji priatelia. Byť realitným maklérom mi umožňuje flexibilitu a slobodu, nie som do ničoho nútený, takže som strojcom svojho vlastného šťastia.

Maklér má 38 ponúk

Ing. Renáta Kučerková

Ing. Renáta Kučerková

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Mám 24 ročnú skúsenosť v oblasti Informačných technológií - moja základná identita. V oblasti bankovníctva sa pohybujem od roku 1997, v poisťovníctve od roku 2013 a v realitách od roku 2016. Svoje široké odborné vedomosti si neustále zdokonalujem a darí sa mi ich úspešne využiť v každodennej práci s ľuďmi. Najúžasnejšie na práci realitného makléra je, že spája ľudí. Na jednej strane tých, ktorí chcú súrne predať/prenajať a na druhej strane tých, ktorí potrebujú súrne kúpiť/bývať. A nakoniec sa vždy ukáže, že títo ľudia sa buď poznajú alebo majú iného spoločného menovateľa a šťastné sú obe strany. Vtedy cítim zmysluplnosť tejto práce a spokojnosť, že som svojím dielom, zodpovednosťou, precíznosťou a kreativitou, prispela k úspešnému obchodu. A kvalitné zmluvy či ďalší servis o klienta sú samozrejmosťou. Moje motto: Každý problém má svoje riešenie, i keď ho v prvej chvíli nevidieť. Milujem túto prácu.

Maklér má 4 ponuky

Zuzana Kellnerová

Zuzana Kellnerová

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmluvim česky

Realitám sa venujem už cez dva roky. Začala som ako finančný poradca, čo prerástlo až k vášni k realitám. Tato práca ma ako človeka veľmi napĺňa, pretože môžem pomahať ľuďom hľadať ich vysnívané bývanie a šťastie.

Maklér má 6 ponúk

Ing. Martin  Uhrin

Ing. Martin Uhrin

hovorím po slovensky

Spoluprácu s MAXFIN REAL som začal z dôvodu profesionálneho prístupu k zákazníkovi a spôsobu práce, ktorá na prvé miesto stavia práve zákazníka. Pri mojej práci makléra mi vždy záležalo hlavne na tom, aby boli moji zákazníci maximálne spokojní. S každým mojím klientom si vytváram kamarátsky vzťah, aby som dokonale pochopil jeho myšlienky, potreby a očakávania. Okolo seba mám skvelý tím realitných maklérov a spolupracovníkov, vďaka ktorým máme profesionálne služby realitnej kancelárie. Aktívne sa naďalej vzdelávam, sledujem trendy a tipy, aby každý náš klient dostal profesionálne služby.

Maklér má 3 ponuky

Zuzana Jančíková

Zuzana Jančíková

hovorím po slovensky

Práci v realitách sa venujem 8 rokov a beriem ju ako hobby, keďže mám rada nové výzvy. Najlepšie sa mi pracuje v teréne a hlavne je to stále niečo nové, keďže každý predaj či prenájom je špecifický. V tejto oblasti je potrebné ľuďom načúvať a snažiť sa im vychádzať v ústrety, keďže prístup ku každému klientovi je individuálny. Keďže kúpa, či predaj bytu je často najväčšou transakciou, akú ľudia urobia vo svojom živote, snažím sa klientom byť aj oporou v prípadných otázkach a pomoci s ďalšími službami, ktoré sú potrebné, či už pri rekonštrukcii nehnuteľnosti a podobne. Pomáham im vyriešiť veci flexibilne k spokojnosti. Taktiež je potrebné prispôsobovať sa neustále novým trendom aj v tomto odvetví a zúčastňovať sa rôznych školiacich procesov k profesionálnemu rozvoju a vytrvalo na sebe pracovať. Mojím cieľom sú spokojní klienti na oboch stranách.

Maklér má 1 ponuku

MAXFIN REAL s.r.o.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.